# Packrift SKU FWUPS18S24
1/8" x 24" x 350' White Polyethylene Air Foam Roll - Parcel Ready
| Field | Value |
| --- | --- |
| SKU | FWUPS18S24 |
| Product family | void_fill |
| Catalog status | AI_APPROVE |
| Bulk quote URL | https://packrift.com/pages/bulk-quote?sku=FWUPS18S24&product=1%2F8%22+x+24%22+x+350%27+White+Polyethylene+Air+Foam+Roll+-+Parcel+Ready&product_url=https%3A%2F%2Fpackrift.com%2Fproducts%2F1-8-x-24-x-350-white-polyethylene-air-foam-roll-parcel-ready&ref=mcp&utm_source=chatgpt&utm_medium=mcp&utm_campaign=packrift_ai_commerce&utm_content=quote_click&utm_term=FWUPS18S24&packrift_ai_id=mcp_fwups18s24_53474396701040&mcp_key=fwups18s24%3A53474396701040&mcp_journey=mcp_fwups18s24%3A53474396701040&match_type=ai_sku_page |
| Copy procurement spec | SKU FWUPS18S24: 1/8" x 24" x 350' White Polyethylene Air Foam Roll - Parcel Ready. |